אמרו עלינו

הנה חלק ממילות התודה וההערכה מהלקוחות שלנו

 

עם סיומו של יום פתוח אנחנו באגף השיווק, מירי, אלון, נירית, סוני ואני, מבקשים להודות לכן עבור הסיוע המצוין שאתן נותנות לנו. הצלחתן לתת את הטאצ' האישי לכל פריט – חוברת, עלון, פוסטר, רולאפ – במסגרת הקו העיצובי המוביל ששימש אותנו השנה. ההצלחה הזו סייעה ליישם ולהטמיע את העיצוב הזה אצל היחידות. המקצועיות שלכן מלווה תמיד במסירות ובמחויבות המאפשרים לנו לדעת שיחד אתכן נעמוד תמיד בלוחות הזמנים. השירות של המשרד לעיצוב גרפי הינו לתפארת אוניברסיטה!"

אהוד אור, סמנכ"ל לתכנון אסטרטגי ולשיווק

 

ברצוני להודות לך באופן אישי על עזרתך הרבה בהכנת ההזמנות לאירועים הנלווים לטקס פרס דן דוד,  הפוסטרים, והכנת כרזת הברכה של עיריית תל אביב. תודה על שיתוף הפעולה, הרצון ההבנה לכל בקשותינו, הייעוץ ובעיקר העזרה בפתרון כל בעיה שנוצרה. הטקס המרכזי של חלוקת הפרסים והאירועים שסבבו אותו היו מוצלחים ביותר וזכו לתשבחות רבות מחברי סגל האוניברסיטה  ומהאורחים הרבים שהשתתפו בהם. אני תקווה כי נמשיך לשתף פעולה גם בשנים הבאות"
סמדר פישר, מנהלת פרס דן דוד

 

אני שולח בזה את ברכתי על העבודה המצוינת שלכן על ״מותר״ - גיליון 16-17, ומצטרף לכל מילות השבח שפרופ' נורית כנען השפיעה עליכן. תענוג להחזיק את החוברת ביד וגם לפתוח ולדפדף בה. עבודת יצירה אמיתית ומוקפדת שלא כפי שנהוג במקומותינו. אני חייב לכן תודה אישית גם על הטיפול המוקפד במאמר שלי באותה חוברת, שעכשיו תענוג לקרוא אותו הודות לתרומתכן. בשבילי זה לא חדש, שכן הספרים שלי שיצאו על ידכן מקבלים תשבחות קודם כל על המראה המצוין שלהם ורק אחר כך על התוכן. בימים אלה של טירוף מערכות חובה לברך ולהודות לאלה  שעושים עבודתם נאמנה כדי לחזק את ידיהם."

פרופ׳ גבי בן שמחון, הפקולטה לאמנויות

 

את נהדרת את מלאך בדמות אדם! אין כמוך"
פרופ׳ יעל חנין, ננו

 

ראיתי את ההזמנות לאחר שהטבעת עליהן את ידך המקצועית.
כבמטה קסם... יופי ! ותודה תודה!"

 

תודה על עזרתך, העריכה הגרפית הנאה, המאמץ שהשקעת בהוצאת הברושור. תמיד כיף לי לשתף אככם פעולה.
נ.ב. שאלה: איך אתן מספיקות כל כך הרבה עבודות בלחץ זמן (תמיד יש בסוף לחץ זמן) ותמיד ברוח טובה?

 

השילוב של מקצועיות, מחויבות ומסירות נותנים לאוניברסיטה ניראות איכותית ומכובדת בחומרים המודפסים. אשרי האוניברסיטה שיש לה משרד כזה לעיצוב גרפי!"
אהוד אור, סמנכ"ל לתכנון אסטרטגי ולשיווק

 

קיבלתי היום - הישר מבית הדפוס - את הגיליון השני של "אות". רציתי להודות לך מקרב לב על העבודה המקצועית ועל התוצאה היפהפיה. יש לי ניסיון רב בהפקת כתבי עת ובעבודה מול מעצבים גרפיים. מעולם לא נתקלתי בעבודה כה מקצועית וזריזה, וביחס כה אדיב ומסביר פנים. התוצאה הסופית משמחת מאוד ואנחנו כבר מצפים לעבוד איתך על הגיליון הבא"
פרופ' מיכאל גלוזמן, ראש מרכז קיפ לחקר הספרות והתרבות העברית

 

ברכה מיוחדת על פועלכן ללא לאות ומתוך מחויבות טוטאלית להצלחת חבר הנאמנים. מעבר להיותכן שם איתנו כחברות לצוות, אנחנו מרשות לעצמנו לחשוב עליכן כשותפות להצלחתה של המשימה. בלעדיכן לא היינו יכולים לבצע את המשימה הכל כך מורכבת ולדעת שנוכל לה. תודה על עבודה ללא לאות בסיטואציות הכי לא שיגרתיות, כדי לתת מענה הולם ברמה מעולה. תודה שהייתן איתנו בתהליך שדרש הרבה פעמים התייחסות מידית של הרגע האחרון וגמישות יצירתית ולוגיסטית ברמות שאינן מקובלות בשגרת העבודה שלכן. מיכל – לך תודה מיוחדת על הובלה של צוות מחויב מטרה בנועם הליכות ומתוך שירותיות שאין למעלה ממנה. חיבוק גדול משתי האוהדות הכי שרופות שלכם בקמפוס"

דורית לביא וענת הלוי, האגף לקשרי חוץ

 

אנחנו רוצים להודות לכן על העבודה המצוינת בכל הפרסומים, תחת לחצים לא פשוטים, והכל  ברוח טובה ונעימה. בברכת המשך עבודה משותפת פוריה ומוצלחת"

רוה אלעזרי, קשרי חוץ

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive